formake web development

Odpowiadamy błyskawicznie

Wypełnij formularz

Dojeżdżamy na terenie województwa zachodnio-pomorskiego, ponadto pracujemy zdalnie i podejmujemy współpracę na terenie Polski oraz na całym świecie. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź skorzystaj z chatu online w prawym dolnym rogu.


Chcąc skorzystać z kompleksowej usługi obejmującej projektowanie i tworzenie stron internetowych w Białogardzie, w okolicach, ale i w innych częściach kraju, nasza firma Formake wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom. Nasz zespół tworzą zdolni, pracowici, pełni kreatywnych pomysłów i wizji ludzie, którzy każdą projektowaną stronę internetową dopieszczają do perfekcji. To sprawia, iż trudno jest przejść obojętnie obok nas, bowiem my na każdym kroku próbujemy pokazać, jak wiele jesteśmy w stanie naszym klientom zaoferować i dać. W kwestii stron www – jesteśmy mistrzami w swoim fachu i wykonując je, robimy wszystko co w naszej mocy, aby każda z nich była totalnie inna i w pełni oryginalna. Tworzona strona ma sprawić, by potencjalny odbiorca wchodząc na nią wiedział, że właśnie z tą konkretną firmą chce podjąć współpracę.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Terminowość
Jakość wykonania
Pomoc online 24/H

Oferujemy profesjonalne projektowanie stron internetowych. Najpierw wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Poprzez wizje i pomysły, a także sugestie klientów, staramy się zaproponować najlepsze z możliwych projekty. Jesteśmy przy tym elastyczni, w pełni zaangażowani i nastawieni zawsze na sukces. Swoje działania wykonujemy tak długo, aż klient będzie w 100% zadowolony z uzyskanych efektów. Po akceptacji projektu, przystępujemy do tworzenia stron internetowych, wprowadzając je do świata internetu, starając się, aby poprzez odpowiednie działania techniczne, zaczęły one istnieć, być widoczne i odwiedzane przez potencjalnych odbiorców. Jeśli więc firma działająca na terenie Białogardu i okolic, ale i taka, która działa online kompleksowo na terenie całego kraju, to jesteśmy w pełni do dyspozycji naszych klientów.

Jako firma zatrudniająca najlepszych projektantów i twórców stron internetowych, z naszej strony możemy zaoferować kompleksowe usługi związane z wykonaniem ich pod oczekiwania klientów i wprowadzeniem w świat online, w jakim dziś większość z nas żyje. To właśnie poprzez internet zamawiamy produkty, korzystamy z różnego rodzaju usług, współpracujemy z klientami na drugim końcu świata. Internet otwiera przed nami ogromne możliwości, a własna strona www jest niezbędnikiem, by móc jako przedsiębiorca, twórca czy kreator istnieć na rynku. 

Co wyróżnia nasze usługi?

Funkcjonalność

Prosta obsługa

Unikatowy projekt

Łatwa rozbudowa

Szybkość działania

Abonament - wiele koszyści!

Decydując się na nasze usługi mają Państwo możliwość zakupić stronę internetową w niskim abonamencie miesięcznym!

Miesięcznie
Jednorazowo

W pakiecie oprócz projektu otrzymają Państwo stałą obsługę, cykliczne tworzenie kopii zapasowej, a koszty serwera zostaną po naszej stronie (oszczędność nawet kilkaset złotych rocznie!). Dodatkowo mają Państwo możliwość rozbudowy strony w ramach abonamentu.

W pakiecie oprócz projektu otrzymają Państwo możliwość pomocy zdalnej przy obsłudze strony internetowej.

Wyróżnij się na rynku
dzięki nowoczesnej strony www!

Zalet posiadania własnej strony internetowej jest bardzo dużo, a jeśli przy tym jest ona nowoczesna, wyróżniająca się na tle konkurencji, niebanalna i oryginalna, to trudno byłoby nie mówić o jej korzyściach. Do tych najważniejszych zaliczyć można:

Jeśli mają Państwo firmę, aspekt związany z własną stroną internetową jest już połową sukcesu dla każdego rodzaju przedsięwzięcia. My jesteśmy tutaj dla Państwa – Państwo jesteście dla nas.

Nie tylko Białogard - nasz zasięg

Usługi świadczone online mogą być wykonywane dla każdego, bez względu na to, gdzie firma się mieści i skąd wykonuje swoje usługi. Oprócz Białogardu, jesteśmy więc w stanie spełnić potrzeby absolutnie wszystkich klientów działając na odległość. Nic tak naprawdę nie stanowi dla nas absolutnie żadnych przeszkód, aby współpracować z klientem i tworzyć najlepsze strony internetowe właśnie dla niego. Oferując projektowanie i wprowadzanie witryn na rynek, swoim zasięgiem oferujemy nasze usługi każdemu, kto szuka projektantów i twórców stron z najwyższej półki, takich, które znacząco różnią się od tysięcy innych, znajdujących się w internecie.

Zgłoś się już dziś!

Z tego miejsca, bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu. Jesteśmy tutaj po to, aby oferować profesjonalne projektowanie stron internetowych, jak również i ich tworzenie. Z naszej strony możemy zaoferować zarówno doradztwo, jak również i wykonywanie usług związanych ze stronami www. Jesteśmy tutaj po to, aby wprowadzić Państwa w świat przedsiębiorczości na najwyższym poziomie, bowiem własna strona internetowa jest tego absolutnie podstawą.