formake web development

Odpowiadamy błyskawicznie

Wypełnij formularz

Dojeżdżamy na terenie województwa zachodnio-pomorskiego, ponadto pracujemy zdalnie i podejmujemy współpracę na terenie Polski oraz na całym świecie. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź skorzystaj z chatu online w prawym dolnym rogu.


Naprzeciw Państwa potrzebom wychodzi nasza firma, która świadczy swoje usługi zarówno dla przedsiębiorców z Kołobrzegu, z okolic, jak również i z innych miast, będąc online dla swoich odbiorców. Formake to działalność zajmująca się tworzeniem najlepszych stron www, na jakie tylko można postawić. Nas nie interesuje tylko dobra strona, bowiem my robimy wszystko, co w naszej mocy, aby była ona po prostu najlepsza. Naszą kadrę pracowników tworzą ludzie pasji, mający wiedzę i doświadczenie w projektowaniu stron internetowych i ich tworzeniu, w oparciu o sprawdzone techniki i niezbędne wytyczne. Dla nas zawsze liczy się zadowolony i usatysfakcjonowany klient, dlatego też zajmując się danym projektem, działamy nad nim kompleksowo, aż do osiągnięcia zamierzonego efektu finalnego.

Co oferujemy?

Terminowość
Jakość wykonania
Pomoc online 24/H

Jako firma oferująca klientom projektowanie i tworzenie stron internetowych, oferujemy kompleksowe prace w tym właśnie zakresie. Przy wykonywaniu projektu, bierzemy przede wszystkim pod uwagę potrzeby, oczekiwania i wymagania odbiorców, tak, aby ci otrzymali to właśnie, na czym najbardziej im zależy. Przy tworzeniu projektu strony www, pod uwagę bierzemy i doskonale przygotowaną treść z uwzględnieniem słów kluczowych, odpowiednio dopasowaną grafikę, ale i elementy czysto techniczne, których choć nie widać, są kluczem do dobrze prosperującej strony internetowej. 

Oferujemy więc wykonanie witryn od podstaw, aż do kompletnego ich wykończenia. Jeśli więc na tym właśnie Państwu zależy, bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy właśnie z naszą firmą Formake.

Co wyróżnia nasze usługi?

Funkcjonalność

Prosta obsługa

Unikatowy projekt

Łatwa rozbudowa

Szybkość działania

Abonament - wiele koszyści!

Decydując się na nasze usługi mają Państwo możliwość zakupić stronę internetową w niskim abonamencie miesięcznym!

Miesięcznie
Jednorazowo

W pakiecie oprócz projektu otrzymają Państwo stałą obsługę, cykliczne tworzenie kopii zapasowej, a koszty serwera zostaną po naszej stronie (oszczędność nawet kilkaset złotych rocznie!). Dodatkowo mają Państwo możliwość rozbudowy strony w ramach abonamentu.

W pakiecie oprócz projektu otrzymają Państwo możliwość pomocy zdalnej przy obsłudze strony internetowej.

Strona internetowa to klucz do sukcesu!

Własna strona internetowa to niewątpliwie klucz wstępu do bycia efektywnym przedsiębiorcą. W dzisiejszych czasach konkurencja jest niezwykle duża, co sprawia, iż trudno jest się wybić ponad nią, ciężko jest się wyróżnić. Tylko poprzez zaprojektowanie strony www, która będzie ciekawa, oryginalna i niebanalna, możliwe jest dotarcie do potencjalnych odbiorców. Chcąc więc odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto zainwestować w taką usługę, jesteśmy przekonani o tym, że tak.

Strona internetowa to wizytówka firmy, która wpływa na jej wiarygodność i autentyczność w oczach klientów. Ci zupełnie inaczej widzą firmę posiadającą własną witrynę, niż taką, która jej nie ma. Z naszą pomocą, jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa idealną stronę www, która z całą pewnością okaże się być kluczem do sukcesu i bycia najlepszym w swojej branży. Mając ją, dociera się do coraz szerszego grona odbiorców, daje ona możliwość rozwoju własnej firmy i ciągłego podnoszenia swoich zawodowych możliwości. Czy można chcieć czegoś więcej?

Nie tylko Kołobrzeg - z kim współpracujemy

Jesteśmy firmą, która oferuje projektowanie i tworzenie stron internetowych dla wszystkich odbiorców. Swoją usługę kierujemy nie tylko do przedsiębiorców z Kołobrzegu, ale również i z innych miejscowości, świadcząc projektowanie i wykonywanie witryn internetowych online, zapewniając przy tym doskonały kontakt i najlepszą z możliwych komunikację. Wiemy, iż ten aspekt odgrywa bardzo ważną rolę, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby to Państwu umożliwić.

Zgłoś się już dziś!

Jeśli jesteście przedsiębiorcami z Kołobrzegu i chcecie z nami skontaktować się osobiście lub jeśli wystarczy kontakt online, a więc możecie prowadzić firmę w każdym miejscu w kraju – jesteśmy w pełni do dyspozycji. Działamy szybko, prężnie i sprawnie. Tworzymy strony internetowe wraz z ich wcześniejszym projektowaniem, tak, aby w pełni wpasować się w potrzeby odbiorców i dać im to wszystko, na czym tylko im zależy. Z tego miejsca zapraszamy więc bardzo serdecznie do współpracy, mając nadzieję, iż uda nam się stworzyć najlepsze strony www, o jakich tylko można pomarzyć. Nasze usługi nie wykonujemy dobrze, bowiem wręcz perfekcyjna jakość to dla nas priorytet i w każdym zleceniu dajemy z siebie 100%, aby było to wszystko wykonane po prostu idealnie i na najwyższym poziomie.