Marketing internetowy

Zbuduj z nami

 • Nowoczesną stronę
 • Sklep internetowy
 • Markę w sieci

Wieloletnie doświadczenie i zaawansowana wiedza to klucz do twojego zadowolenia z naszych usług.

Formularz kontaktowy

  Nowoczesne i szybkie

  Strony
  internetowe

  Łatwe w obsłudze

  Sklepy
  internetowe

  Dopasowane i użytkowe

  Nowoczesne kreacje mailingowe

  Sprawdzone i niezawodne

  Pozycjonowanie w Google

  Dlaczego my?

  Nasza działalność skupia się na kreowaniu dobrego wizerunku przedsiębiorców w internecie. Co to znaczy? Jesteśmy tutaj po to, aby tworzyć najlepsze strony www dla osób prowadzących działalności, będących ludźmi biznesu, mających własne firmy, oferujących konkretne usługi czy produkty. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, by ,,robić” strony internetowe w zupełnie nowych odsłonach, w nowym wydaniu i formie. Poprzez naszą wiedzę, doświadczenie i pomysły, dokładamy wszelkich starań, aby były one inne, niż wszystkie. Dobrą, aczkolwiek klasyczną stronę internetową może mieć każdy, ale oryginalną i jedyną w swoim rodzaju tylko ci – którzy postawią właśnie na Formake. I bez względu na to, czy prowadzą Państwo firmę w Koszalinie czy oferujecie działalność w całej Polsce, jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji.

  Funkcjonalność

  Prosta obsługa

  Unikatowy projekt

  Szybkość działania

  Łatwa rozbudowa

  Stała opieka

  Polecane!

  Oprócz stworzenia strony internetowej mają Państwo możliwość stałej opieki nad witryną, tj. cykliczne tworzenie kopii zapasowej, wprowadzanie zmian na stronie, ochrona przed wirusami, bieżące aktualizacje.

  Stała opieka

  Polecane!

  Oprócz stworzenia strony internetowej otrzymają Państwo stałą obsługę, cykliczne tworzenie kopii zapasowej, a koszty hostingowe zostaną po naszej stronie (oszczędność nawet kilkaset złotych rocznie!). Dodatkowo mają Państwo możliwość zmian na stronie w ramach abonamentu.

  Wypełnij formularz kontaktowy
  Stała opieka stron internetowych
  • All Post
  • Blog

  Nowoczesny wygląd ma ogromne znaczenie

  Nowoczesny wygląd strony www ma nadrzędne znaczenie i odgrywa priorytetową rolę. Idąc dalej, istotne znaczenie ma sama treść. Powinna być ona w pełni czytelna, jednocześnie też i uwzględniająca działania SEO. Słowa kluczowe powinny być odpowiednio wplecione w tekst, ale bez nachalności, tak, aby całość w ciekawy sposób mogło się czytać. Co więcej, istotne znaczenie mają także odpowiednio posegregowane podstrony, a co za tym idzie łatwość znalezienia tego, czego się chce. I oczywiście na koniec szybkość jej działania, a więc tutaj w grę już wchodzi cały aspekt techniczny, nad którym sztab naszych pracowników w pełni czuwa i kompleksowo zajmuje się realizacją całości tego rodzaju prac związanych z tworzeniem stron internetowych w Koszalinie, ale i dla klientów na terenie całej Polski.
  Dlaczego jedna strona www przykuwa naszą uwagę, a inna zupełnie nas sobą nie potrafi zainteresować? Od czego zależy to, że wchodząc na jedną zostajemy na niej na dłużej, a drugiej nawet nie mamy ochoty poznać? Tak naprawdę wpływ na to wszystko ma wiele elementów, który razem składa się na wizerunek i funkcjonalność strony internetowej. Każdy z pewnością zna powiedzenie, jak nas widzą, tak nas piszą…. prawda? I tutaj nie jest ono nietrafione. Projektowanie stron internetowych powinno w pierwszej kolejności skupić się na kwestii wizerunkowej, bowiem to ona na pierwszy rzut oka przyciąga uwagę potencjalnych odbiorców. Powinna mieć ciekawą szatę graficzną, odpowiednią wielkość czcionek, wyraźnie zaznaczone treści, odpowiednio wkomponowaną w całość grafikę.

  Dlaczego warto?

  Korzyści wynikające z posiadania własnej strony internetowej są naprawdę ogromne. Po pierwsze, wpływa ona na autentyczność i wiarygodność. Klient lubi mieć pewność, że współpracuje z firmą godną zaufania, o której już na wstępie coś wie. Po drugie, jest to doskonała forma reklamy i zaprezentowania się przed potencjalnymi odbiorcami. Jest ona swego rodzaju wizytówką firmy, dzięki której można docierać do coraz to szerszej grupy odbiorców. Po trzecie, daje ona możliwość zarobku, a więc uzyskania w ten sposób satysfakcji finansowej, na jakiej niewątpliwie każdemu zależy.
  Zalet posiadania strony www przy prowadzeniu własnej firmy, ale i przy chęci dzielenia się z innymi swoimi pasjami, zamiłowaniami czy na przykład sposobem na spędzanie wolnego czasu jest bardzo dużo. Chcąc więc to wszystko zyskać, jak najbardziej warto rozpocząć swój pomysł na biznes i wstęp do niego, od zaprojektowania naprawdę bardzo dobrej strony internetowej.

  Wspieramy nie tylko Koszalin

  Jako firma świadcząca usługi projektowania stron internetowych i ich tworzenia, a więc wprowadzania do sieci, działamy prężnie w każdym miejscu, w którym potrzebuje nas klient. Swoje usługi kierujemy do przedsiębiorców z Koszalina, będąc do ich dyspozycji, ale nie zamykamy się i na innych odbiorców, zarówno z północnej części Polski, jak również i z pozostałych jej regionów. Dla nas liczy się klient i bez względu na to, jaka dzieli nas z nim odległość, zawsze działamy najlepiej, jak tylko jest to możliwe.

  Zapraszamy do kontaktu

  Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do współpracy, wierząc, iż uda nam się zrealizować nasze prace na najwyższym poziomie, a Państwo uzyskacie taką stronę www, która będzie spełnieniem Waszych marzeń, stając się jednocześnie wstępem do dalszego rozwoju firmy i bycia najlepszym przedsiębiorcą w swojej branży – nie tylko w Koszalinie!

  Zostaw telefon - oddzwonimy!

   Dane kontaktowe

   Podejmujemy współpracę na terenie Polski oraz na całym świecie. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź skorzystaj z formularza kontaktowego.
   ©2024 formake.pl