Marketing internetowy

Zbuduj z nami

 • Nowoczesną stronę
 • Sklep internetowy
 • Markę w sieci

Wieloletnie doświadczenie i zaawansowana wiedza to klucz do twojego zadowolenia z naszych usług.

Formularz kontaktowy

  Nowoczesne i szybkie

  Strony
  internetowe

  Łatwe w obsłudze

  Sklepy
  internetowe

  Dopasowane i użytkowe

  Nowoczesne kreacje mailingowe

  Sprawdzone i niezawodne

  Pozycjonowanie w Google

  Dlaczego my?

  Co zrobić, aby wyróżnić się z tłumu? Jakie działania powziąć, aby to właśnie ta konkretna strona przyciągała potencjalnych odbiorców produktów czy usług? Z całą pewnością doskonałym wyborem jest postawienie na naszą firmę Formake, która to oferuje projektowanie stron internetowych, jak również i samo tworzenie wszelkich witryn www. Naszą działalność prowadzimy na terenie miasta Szczecin, jednak jesteśmy do dyspozycji online dla wszystkich naszych klientów. W swojej pracy staramy się być najlepsi, dlatego też każda strona www wychodząca spod naszych skrzydeł, dopieszczona jest do perfekcji, stając się najlepszą wizytówką i najbardziej efektywną formą reklamy dla każdego z odbiorców naszych usług.

  Funkcjonalność

  Prosta obsługa

  Unikatowy projekt

  Szybkość działania

  Łatwa rozbudowa

  Stała opieka

  Polecane!

  Oprócz stworzenia strony internetowej mają Państwo możliwość stałej opieki nad witryną, tj. cykliczne tworzenie kopii zapasowej, wprowadzanie zmian na stronie, ochrona przed wirusami, bieżące aktualizacje.

  Stała opieka

  Polecane!

  Oprócz stworzenia strony internetowej otrzymają Państwo stałą obsługę, cykliczne tworzenie kopii zapasowej, a koszty hostingowe zostaną po naszej stronie (oszczędność nawet kilkaset złotych rocznie!). Dodatkowo mają Państwo możliwość zmian na stronie w ramach abonamentu.

  Wypełnij formularz kontaktowy
  Stała opieka stron internetowych
  • All Post
  • Blog

  Wymarzona strona internetowa

  W ramach świadczonych przez nas usług, zapewniamy projektowanie, jak również i tworzenie stron internetowych, zarówno dla przedsiębiorców w Szczecinie, jak również i w innych częściach kraju. Najpierw poznajemy oczekiwania i potrzeby naszych klientów, a następnie dokładamy wszelkich starań, aby spełnić ich wymagania. Czy pragną więc Państwo dołączyć do grona tych, którzy będą właścicielami najlepszej strony internetowej w swojej branży? My to właśnie gwarantujemy, zajmując się tego typu usługami w pełni kompleksowo.
  Chcąc założyć własny biznes, bez względu na to, czy w grę wchodzi sklep online, produkcja tworzyw sztucznych czy usługi księgowe, dla każdego przedsięwzięcia własne strony internetowe odgrywają element pierwszorzędny. My, jako firma realizująca zlecenia absolutnie wszystkich klientów, zawsze stajemy na wysokości zadania, aby zaoferować właścicielom firm najlepsze z możliwych rozwiązania. Wsłuchujemy się w potrzeby odbiorców, jesteśmy w stałym kontakcie z klientami, zawsze na bieżąco analizujemy z nimi wszelkie sugestie i pomysły, tak, aby w finalnym efekcie dać klientowi taką stronę www, o jakiej ten mógł tylko pomarzyć.

  Wyróżnij się na rynku!

  Aby zyskać klientów, aby rozwijać biznes i być najlepszym spośród dziesiątek innych firm, trzeba dać się wyróżnić. Własna strona www jest tego idealnym przykładem. Korzyści wynikających z jej posiadania jest naprawdę bardzo dużo. Co ona więc daje?
  Strona internetowa jest źródłem wiedzy

  Poprzez własną stronę internetową można przekazywać potencjalnym odbiorcom produktów i usług niezbędne informacje nie tylko o samej firmie, ale również i o usługach oraz produktach. To właśnie na niej znajdą się treści dotyczące tego, czym potencjalny klient może być zainteresowany. Dobre opisy oferowanych usług i sprzedawanych produktów są niewątpliwie elementem nadrzędnym dobrze prowadzonej strony www.

  Strona internetowa kreuje wizerunek i wpływa na wiarygodność

  Mając własną stronę www, ta wpływa znacząco między innymi na kreowanie wizerunku firmy i budowanie wiarygodności wśród potencjalnych klientów. Jeśli bowiem ci szukają informacji o firmie i widzą, że ma ona stronę internetową, automatycznie brani są pod uwagę, jako partnerzy do współpracy. I oczywiście im lepiej taka strona wygląda, tym większe daje możliwości. Powinna ona nadążać za trendami marketingowymi, powinna być inna, niż wszystkie, a jednocześnie przy tym na tyle oryginalna, by przyciągnęła uwagę i pozwoliła zostać na niej dłużej.

  Strona internetowa pozwala dotrzeć do klientów

  Strona internetowa to najlepszy sposób na to, by dotrzeć do klientów, nie robiąc praktycznie nic, bowiem to właśnie oni sami szukają konkretnych usług czy danych produktów. Istotne jest to, aby strona była widoczna w Google, miała pełnowartościowe treści i dobry kanał informacyjny, bowiem tylko w ten sposób daje ona możliwość poznania się potencjalnemu odbiorcy i zachęcenia go do skorzystania właśnie ze współpracy z tą konkretną działalnością.

  Strona internetowa jest wstępem do działań marketingowych

  Poprzez tworzenie stron www można w efektywny sposób rozpocząć działania marketingowe. Wystarczy tylko wykorzystać analityka ruchu, by mieć pełen wgląd do informacji, które dotyczą konkretnych klientów i możliwości podjęcia z nimi współpracy.

  Strona internetowa jest najlepszą inwestycją dla firmy

  Własna strona internetowa jest również i inwestycją we własną firmę. I choć ona kosztuje, to jednak w bardzo szybkim czasie ten zwrot będzie widoczny, bowiem nic innego, jak właśnie witryna www znajdująca się w sieci, jest sposobem na zyskanie nieograniczonej ilości klientów, a co za tym idzie, dalszego rozwoju firmy i osiągania finansowej satysfakcji oraz zawodowego spełnienia.

  Oferta nie tylko dla Szczecina

  Nasza firma działa kompleksowo i na najwyższym poziomie. Swoją ofertą obejmującą projektowanie stron internetowych i ich tworzenie, stara się sprostać potrzebom wszystkich odbiorców. Usługi oferowane są dla przedsiębiorców na terenie Szczecina i okolic, ale również i innych firm w kraju, którzy właśnie nam pragną powierzyć stworzenie najlepszego dla siebie wizerunku w sieci. Jesteśmy przekonani o tym, iż oddając nam w swoje ręce dobrą reklamę i marketing dla swojej firmy, my zrobimy to najlepiej, jak tylko jest to możliwe. Indywidualnie podchodzimy do każdego z klientów, wsłuchujemy się w potrzeby właścicieli firm i poprzez ciekawe pomysły, oryginalne wizje i niebanalne rozwiązania, tworzymy najlepsze strony www na rynku. Chcąc się o tym przekonać, warto zaryzykować, a my udowodnimy każdemu z Państwa, że ten wybór nie mógłby być lepszy.

  Zapraszamy do współpracy

  Każdego z Państwa zachęcamy bardzo serdecznie do współpracy z naszą firmą Formake. Jesteśmy do Państwa usług w pełni, wierząc głęboko w to, iż uda nam się stworzyć stronę internetową, jaka będzie spełnieniem Państwa marzeń. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania, zaproponujemy warunki współpracy i w razie zainteresowania, od razu zabierzemy się do pracy.

  Zostaw telefon - oddzwonimy!

   Dane kontaktowe

   Podejmujemy współpracę na terenie Polski oraz na całym świecie. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź skorzystaj z formularza kontaktowego.
   ©2024 formake.pl