formake web development

Odpowiadamy błyskawicznie

Wypełnij formularz

Dojeżdżamy na terenie województwa zachodnio-pomorskiego, ponadto pracujemy zdalnie i podejmujemy współpracę na terenie Polski oraz na całym świecie. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź skorzystaj z chatu online w prawym dolnym rogu.


Co zrobić, aby wyróżnić się z tłumu? Jakie działania powziąć, aby to właśnie ta konkretna strona przyciągała potencjalnych odbiorców produktów czy usług? Z całą pewnością doskonałym wyborem jest postawienie na naszą firmę Formake, która to oferuje projektowanie stron internetowych, jak również i samo tworzenie wszelkich witryn www. Naszą działalność prowadzimy na terenie miasta Szczecin, jednak jesteśmy do dyspozycji online dla wszystkich naszych klientów. W swojej pracy staramy się być najlepsi, dlatego też każda strona www wychodząca spod naszych skrzydeł, dopieszczona jest do perfekcji, stając się najlepszą wizytówką i najbardziej efektywną formą reklamy dla każdego z odbiorców naszych usług.

Wymarzona strona internetowa

Terminowość
Jakość wykonania
Pomoc online 24/H

W ramach świadczonych przez nas usług, zapewniamy projektowanie, jak również i tworzenie stron internetowych, zarówno dla przedsiębiorców w Szczecinie, jak również i w innych częściach kraju. Najpierw poznajemy oczekiwania i potrzeby naszych klientów, a następnie dokładamy wszelkich starań, aby spełnić ich wymagania. Czy pragną więc Państwo dołączyć do grona tych, którzy będą właścicielami najlepszej strony internetowej w swojej branży? My to właśnie gwarantujemy, zajmując się tego typu usługami w pełni kompleksowo.

Chcąc założyć własny biznes, bez względu na to, czy w grę wchodzi sklep online, produkcja tworzyw sztucznych czy usługi księgowe, dla każdego przedsięwzięcia własne strony internetowe odgrywają element pierwszorzędny. My, jako firma realizująca zlecenia absolutnie wszystkich klientów, zawsze stajemy na wysokości zadania, aby zaoferować właścicielom firm najlepsze z możliwych rozwiązania. Wsłuchujemy się w potrzeby odbiorców, jesteśmy w stałym kontakcie z klientami, zawsze na bieżąco analizujemy z nimi wszelkie sugestie i pomysły, tak, aby w finalnym efekcie dać klientowi taką stronę www, o jakiej ten mógł tylko pomarzyć.

Co wyróżnia nasze usługi?

Funkcjonalność

Prosta obsługa

Unikatowy projekt

Łatwa rozbudowa

Szybkość działania

Abonament - wiele koszyści!

Decydując się na nasze usługi mają Państwo możliwość zakupić stronę internetową w niskim abonamencie miesięcznym!

Miesięcznie
Jednorazowo

W pakiecie oprócz projektu otrzymają Państwo stałą obsługę, cykliczne tworzenie kopii zapasowej, a koszty serwera zostaną po naszej stronie (oszczędność nawet kilkaset złotych rocznie!). Dodatkowo mają Państwo możliwość rozbudowy strony w ramach abonamentu.

W pakiecie oprócz projektu otrzymają Państwo możliwość pomocy zdalnej przy obsłudze strony internetowej.

Wyróżnij się na rynku!

Aby zyskać klientów, aby rozwijać biznes i być najlepszym spośród dziesiątek innych firm, trzeba dać się wyróżnić. Własna strona www jest tego idealnym przykładem. Korzyści wynikających z jej posiadania jest naprawdę bardzo dużo. Co ona więc daje?

Poprzez własną stronę internetową można przekazywać potencjalnym odbiorcom produktów i usług niezbędne informacje nie tylko o samej firmie, ale również i o usługach oraz produktach. To właśnie na niej znajdą się treści dotyczące tego, czym potencjalny klient może być zainteresowany. Dobre opisy oferowanych usług i sprzedawanych produktów są niewątpliwie elementem nadrzędnym dobrze prowadzonej strony www.

Mając własną stronę www, ta wpływa znacząco między innymi na kreowanie wizerunku firmy i budowanie wiarygodności wśród potencjalnych klientów. Jeśli bowiem ci szukają informacji o firmie i widzą, że ma ona stronę internetową, automatycznie brani są pod uwagę, jako partnerzy do współpracy. I oczywiście im lepiej taka strona wygląda, tym większe daje możliwości. Powinna ona nadążać za trendami marketingowymi, powinna być inna, niż wszystkie, a jednocześnie przy tym na tyle oryginalna, by przyciągnęła uwagę i pozwoliła zostać na niej dłużej.

Strona internetowa to najlepszy sposób na to, by dotrzeć do klientów, nie robiąc praktycznie nic, bowiem to właśnie oni sami szukają konkretnych usług czy danych produktów. Istotne jest to, aby strona była widoczna w Google, miała pełnowartościowe treści i dobry kanał informacyjny, bowiem tylko w ten sposób daje ona możliwość poznania się potencjalnemu odbiorcy i zachęcenia go do skorzystania właśnie ze współpracy z tą konkretną działalnością.

Poprzez tworzenie stron www można w efektywny sposób rozpocząć działania marketingowe. Wystarczy tylko wykorzystać analityka ruchu, by mieć pełen wgląd do informacji, które dotyczą konkretnych klientów i możliwości podjęcia z nimi współpracy.

Własna strona internetowa jest również i inwestycją we własną firmę. I choć ona kosztuje, to jednak w bardzo szybkim czasie ten zwrot będzie widoczny, bowiem nic innego, jak właśnie witryna www znajdująca się w sieci, jest sposobem na zyskanie nieograniczonej ilości klientów, a co za tym idzie, dalszego rozwoju firmy i osiągania finansowej satysfakcji oraz zawodowego spełnienia.

Oferta nie tylko dla Szczecina

Nasza firma działa kompleksowo i na najwyższym poziomie. Swoją ofertą obejmującą projektowanie stron internetowych i ich tworzenie, stara się sprostać potrzebom wszystkich odbiorców. Usługi oferowane są dla przedsiębiorców na terenie Szczecina i okolic, ale również i innych firm w kraju, którzy właśnie nam pragną powierzyć stworzenie najlepszego dla siebie wizerunku w sieci. Jesteśmy przekonani o tym, iż oddając nam w swoje ręce dobrą reklamę i marketing dla swojej firmy, my zrobimy to najlepiej, jak tylko jest to możliwe. Indywidualnie podchodzimy do każdego z klientów, wsłuchujemy się w potrzeby właścicieli firm i poprzez ciekawe pomysły, oryginalne wizje i niebanalne rozwiązania, tworzymy najlepsze strony www na rynku. Chcąc się o tym przekonać, warto zaryzykować, a my udowodnimy każdemu z Państwa, że ten wybór nie mógłby być lepszy.

Zapraszamy do współpracy!

Każdego z Państwa zachęcamy bardzo serdecznie do współpracy z naszą firmą Formake. Jesteśmy do Państwa usług w pełni, wierząc głęboko w to, iż uda nam się stworzyć stronę internetową, jaka będzie spełnieniem Państwa marzeń. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania, zaproponujemy warunki współpracy i w razie zainteresowania, od razu zabierzemy się do pracy.